Przerwa - radio nonameclub.pl

Jaytech

Powiększ

(MUZYKA TRANCE, PROGRESSIVE HOUSE)

Jaytech aka James Cayzer pochodzi z Australii. W wieku 22 lat zdobył godną pozazdroszczenia reputację jako doskonale wiarygodny producent, DJ i przede wszystkim żywy talent.

Pierwsza produkcja Jaytecha objawiła się kiedy miał zaledwie 16 lat, a sam etap tworzenia zapoczątkowany został w wieku 14 lat! Singiel "Music 101" był jego przedwczesnym początkiem i odniósł ogólnoświatowe uznanie.


Pomimo tego, że jego rodzice stawiają edukację i związane z nią egzaminy na pierwszym miejscu, James spędza czas nie tylko na studiach, ale także na "klasycznych treningach" (nauka gry na pianinie). Nocami, zamknięty w swojej sypialni, doskonali swoje umiejętności programistyczne.

Ciężka praca, jak również wczesny początek, zdecydowanie się opłaciły. Wraz z dyskografią, która zawiera znakomite publikacje, chociażby takie jak "Genesis", które otrzymało szeroko rozpowszechnione wsparcie od Desyna Masiello po Tiesto - który umieścił ten utwór na swojej kompilacji "In Search Of Sunrise". Z kolei "Spacelift" oraz "Pepes Garden", podobnie zostały wsparte przez Sashę i Armina Van Buurena.

W roku 2008 ukazał się debiutancki album Jaytecha, zatytułowany "Everything Is OK", wydany nakładem wytwórni Anjunabeats, z którą Cayzer jest związany od dłuższego czasu.

Początek roku 2010 przynosi kompilację "Anjunadeep 02", którą James zmiksował wraz z innym Jamesem, szefem i Dyrektorem Artystycznym wytwórni Anjunabeats - Jamesem Grantem.

Album „Multiverse” to drugi autorski materiał Jaytecha, następca wydanego w 2008 roku, obsypanego wyróżnieniami, debiutanckiego albumu „Everything Is OK”. Tym razem utalentowany Australijczyk stawia duży krok w stronę mainstreamu. Oprócz klasycznych dźwięków Cayzera usłyszycie tutaj pełne pasji i dramaturgii breakdowny, ciekawe połączenie house z elementami progressive i electro oraz doskonałych wokalistów. Jaytech potwierdza swój kunszt kolejnym, rewelacyjnym albumem.
Tracklista:

01. Everglade (feat. Serenade)
02. New Vibe (Album Version)
03. Rabbit Raiders
04. Labour Of Love (feat. Nathan Grainger)
05. Epsilon
06. Innovation (feat. Nathan Grainger)
07. Through The Maze (feat. Serenade)
08. Diode
09. Dr Device
10. Stranger (feat. Steve Smith)
11. Multiverse
12. Blue Ocean (feat. Melody Gough)
13. CodaStrona internetowa artysty: www.jaytechmusic.com

Copyrights © 2013 radio.nonameclub.pl
wizyt: 388475 online: 7
Realizacja:  Intellect.pl