Przerwa - radio nonameclub.pl

Martin Roth

Powiększ

(MUZYKA PROGRESSIVE HOUSE, NuStyle)

Martin Roth to niemiecki Dee Jay oraz producent urodzony w Berlinie. Obecnie mieszka w rodzinnym mieście. Jego preferowanym gatunkiem muzycznym jest NuStyle.

Muzyką interesuje się od zawsze. Jak po raz pierwszy ujrzał na imprezie człowieka stojącego przed konsolą, bawiącego ludzi, to postanowił, że również pragnie zostać kimś takim. Martin zaczął bawić się muzyką w domu.

Przez pewien okres czasu praktycznie nie wychodził z pokoju, spędzając cały swój czas przed komputerem. Jako młody chłopak bardzo lubił słuchać Trance, Progressive, Electro oraz Tech. Preferował każdy z tych gatunków, więc nigdy nie chciał wybierać któregoś z nich. Chciał wszystkie.

Zamiłowanie do kilku gatunków doprowadziło do tego, że artysta stworzył nowy styl muzyczny nazwany NuStyle, który łączy Trance, Progressive, Electro oraz Tech. Martin Roth został uznany za ojca nowego gatunku. Wtedy nastąpił przełam na całym rynku muzyczny.

Praca Dee Jay'a mu nie wystarczała, więc postanowił, że zostanie również producentem. W 2008 roku nastał wielki przełam w jego karierze. Stworzył remix Sensation Seekers, który zdobył pierwsze miejsce na Beatport, a w 2008 roku został uznany za największą gwiazdę.

Martin Roth został doceniony przez takie gwiazdy jak: AvB, Blank & Jones, Paul van Dyk oraz Chicane.

 

Copyrights © 2013 radio.nonameclub.pl
wizyt: 388494 online: 3
Realizacja:  Intellect.pl